نمایشگاه مواد غذایی و نوشیدنی آنتالیا 15 تا 18 ژانویه 2020
Anfaş Food Product Antalya 2020 همانطور که مستحضرید ایران و ترکیه در شرایط کنونی برای توسعه روابط تجاری و اقتصادی برنامه ریزی می کنند تا تجارت دو طرف هر چه بیشتر گسترش پیدا کند. ترکیه در بین پنج کشور اول طرف تجاری ایران، یكی از شرکای مهمی است که ظرفیت های خوبی برای افزایش حجم تجارت با جمهوری اسلامی ایران دارد . افزایش سطح همكاری با کشورهای منطقه یكی از اهداف برنامه ششم توسعه و برنامه 1404 جمهوری اسلامی است که ترکیه با توجه به همسایگی و ارتباطات سیاسی، اجتماعی و فرهنگی جزو اولویتهای ایران است .

نمایشگاه مواد غذایی و نوشیدنی آنتالیا
بیست وهفتمین دوره نمایشگاه مواد غذایی و نوشیدنی آنتالیا از تاریخ 25 تا 28 دی ماه 98 (15 تا 18 ژانویه 2020) در محل برگزاری نمایشگاه های بین المللی آنتالیا برگزار خواهد گردید . این نمایشگاه که توسط شرکت برگزار کننده نمایشگاهی آنفاش ترکیه برگزار می شود ، یكی از بزرگترین و و معبترترین نمایشگاه هایی است که در صنف غذا و نوشیدنی در ترکیه برگزار میشود و شرکت آنفاش برای بالاتر بردن کیفیت این نمایشگاه، نمایشگاه مواد غذایی و نمایشگاه تجهیزات هتلداری آنتالیا را همزمان و در یک محل برگزار خواهد کرد. چون به عقیده متخصصین این رشته این ۵ نمایشگاه موضوع مرتبطی را دنبال می کنند وهمزمانی نمایشگاه تجهیزات هتل داری به نمایشگاه مواد غذایی و نوشیدنی آنتالیا رتبه و کیفیت این نمایشگاه را بسیار بالا خواهد برد.
این نمایشگاه امسال در فضایی به مساحت 40،000 متر مربع برگزار خواهد شد و تعداد زیادی شرکت از داخل ترکیه و همچنین از 10 کشور دیگر در این نمایشگاه غرفه هایی خواهند داشت و جدیدترین تولیدات و محصولات خود را در زمینه مواد غذایی و نوشیدنی و همینطور در ارتباط با تجهیزات هتلداری در معرض دید بازدیدکنندگان قرار خواهند داد . این نمایشگاه متخصصین رشته مواد غذایی و نوشیدنی ها و همینطور تجهیزات هتل داری را از سراسر دنیا به دور هم جمع می كند و دارای بخش های متفاوتی از جمله حبوبات و غله جات ، روغن های مایع و جامد ، گوشت و محصولات گوشتی ، شیر و محصولات شیری ، آرد و نان های مختلف ، مكمل ها ، شكلات و شیرینی و بستنی ، غذاهای دریایی ، نوشیدنی ها ، تجهیزات سرد کننده ، مواد غذایی منجمد ،محصولات کشاورزی تازه ، مواد غذایی خشک ، بسته بندی و مواد مربوطه ، مواد غذایی کنسرو شده و تجهیزات هتلداری می باشد و در هر یک از بخش ها شرکت های متعددی فعالیت خواهند داشت. بر اساس پیش بینی های صورت گرفته ، حدود 2500 مارک از 200 شرکت مختلف محصولات خود را در این نمایشگاه عرضه خواهند کرد.
بازدید کنندگان از نمایشگاه مواد غذایی و نوشیدنی آنتالیا ، واردکنندگان و تولیدکنندگان مواد غذایی و نوشیدنی و تجهیزات هتل داری و افرادی که زمینه شغلی آنها به موارد مطرح شده در این نمایشگاه مربوط می شوند را تشكیل می دهند و اگر شما نیز در صنفی مرتبط فعالیت دارید ، شرکت اکسپودیا شما را جهت مشارکت در این نمایشگاه بزرگ و کارآمد توصیه می كند و مفتخر است تا
غرفه های این نمایشگاه را به شرکت ها واگذار نماید. ما شما را در رسیدن به اهداف بزرگتان همراهی می كنیم.

اخبار و اطلاعات

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *